O NÁS

Lodžie-Prejda s.r.o.

Výroba hliníkového a ocelového zábradlí, zasklívání lodžií, zimní zahrady, stínící technika.

9

Zaměříme

Přijedeme zaměřit Váš prostor.

9

Vyrobíme

Vaší představu vyrobíme na míru.

9

Namontujeme

Přivezeme a odborně namontujeme

Lodžie PREJDA

Jsme firma Lodzie-Prejda s.r.o. specializující se na rámové či bez-rámové zasklívání lodžií, výrobu a montáž zimních zahrad, hliníkových, ocelových zábradlí a stínící techniky. Naše firma vznikla z lásky k modernímu designu a kvalitnímu zpracování. S více než desetiletou zkušeností jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu a stali se jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti stavebnictví.

Našim cílem je neustále rozvíjet se a poskytovat nejvyšší kvalitu služeb, které budou plně vyhovovat požadavkům našich zákazníků. Snažíme se vždy najít nejlepší řešení pro každý projekt a zákazníka osobně navštívíme, abychom pochopili jeho přání a požadavky.

Vyrábíme naše produkty pouze z prvotřídních materiálů a spolupracujeme s předními dodavateli. Každý projekt řešíme individuálně a s důrazem na detail. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naši kvalitu, profesionalitu a spolehlivost.

Díky naší stálé snaze o inovaci a kreativitu jsme schopni nabídnout široký sortiment produktů.

Jsme připraveni splnit vaše požadavky a pomoci vám při realizaci Vaší představy. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že jsme tou správnou volbou pro Váš dům či byt.

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě